Īpašie piedāvājumi

Flame

Rādīt:
Kamīni Kratki - Kratki BLANCHE 8 kW krēmkrāsas podiņi
  Jauda (kW) 8 Dūmvada diametrs 160 Termo efektivitāte 78% CO emisija ≤ 0.2% Izmešu daudzums 101.4 Izplūdes gāzu temperatūra (° C) 230 Svars (kg) 300 Apsildāmā platība (m2)  60-100 Maksimālais malkas garums (mm) 300 ..
1,990.00 EUR
no reviews
Kamīni Kratki - Kratki WK440 - podiņu apdare
Kamīns kratki WK440 ar podiņu apdari  - augstas kvalitātes kamīna kurtuve apdarināta ar glazētiem podiņiem. Kratki kurtuvju izgatavošanai tiek izmantotas 4mm biezas tērauda loksnes, kuras paredzētas darbībai augastās temperatūrās. Kurtuve domāta intensīvai darbībai, kā arī pamata apkurei. CE sertifikāts. Garantija 5 gadi. Ar grafītu piesātinātā šņore nodrošina teicamu hermētiskumu. Stikla karstumizturība ir 800 grādi. Pelnu savācēja trauks un šīberis..
990.00 EUR
no reviews
Krāsniņa Flame 5
Krāsniņas Flame 5 ir kompaktas, nelielas apkures krāsniņas, kuras sevī apvieno gan klasiskā, gan mūsdienu dizaina iezīmes. Krāsniņas tiek izgatavotas no augstvērtīga čuguna lējuma. Krāsniņas var izmantot arī ēdiena pagatavošanai, jo tās ir aprīkotas ar sildriņķi. Iespējams izmantot dažāda veida kurināmo - malku, briketes. Čuguna Flame 5 apkures krāsniņas aprīkojumā ir funkcija " tīrais stikls ", kura kurtuvē novērš kvēpu veidošanos uz durtiņu stikla. K..
280.00 EUR
no reviews
Krāsniņas Flame 13
Krāsniņas Flame 13 izgatavošanai tiek izmantots austvērtīgs 200 klases čuguns, kas paredzēts darbībai augastās temperatūrās. Krāsniņas minimālais sieniņu biezums ir 8mm.  Flame 13 krāsniņas ir domātas intensīvai darbībai, kā arī pamata apkurei.  Krāsniņas ar CE sertifikātu. Krāsniņas garantija laiks ir 5 gadi.  Ar grafītu piesātinātā šņore nodrošina teicamu krāsniņu durtiņu hermētiskumu. Krāsniņas durvju stikla karstumizturība ir 800..
620.00 EUR
no reviews
Krāsniņas Flame 9
Krāsniņas Flame 9 izgatavotas no ausgtvērtīga 200 klases čuguna, kurš ir paredzēts krāsniņas darbībai augstās temperatūrās.  Krāsniņas minimālais sieniņu biezums ir 8mm. Flame 9 krāsniņas ir domātas intensīvai darbībai, kā arī pamata apkurei. Krāsniņas ar CE sertifikātu. Krāsniņas garantija laiks ir 5 gadi. Krāsniņas šņore ir piesātināta ar grafītu, kas nodrošina izcilu hermētiskumu. Krāsniņas durvju stikla karstumizturība ir 800 grā..
500.00 EUR
no reviews
Krāsniņas Kratki Flame AB S keramika
Krāsniņas Kratki KOZA AB S/N 8kW keramika Krāsniņas Kratki KOZA AB S/N 8kW keramika (sarkana) Nominālā jauda (kW) 8 Apkures jaudas diapazons (kW) 5,5-10,5 Termo efektivitāte (%) 78.0 Dūmvada pieslēguma caurules Ø (mm) 150 Paredzēti reģenerācijai nē Kurināmā veids malka, briketes ar mitruma koificentu ne vairāk kā 20% ..
850.00 EUR
no reviews
Krāsniņas Kratki KOZA AB S/N
1. Krāsniņas kurtuve korpuss un augšējais panelis izgatavots no tērauda kas īpaši piemērots darbam paaugstinātās temperatūrās.  2. Pagriešanas mehānisms izgatavots no čuguna un ļauj pagriezt korpusu pa  360° C (ar bloķētu pozīciju). 3. Divi deflektori (tērauda un ar Acumotte), kas palielina izplūdes gāzu ceļu. 4. Krāsniņas durvīs uzstādīts karstumizturīgas keramikas stikls, kurš iztur temperatūru līdz 800 ° C. 5. Krāsniņā ir iebūvēts āra gaisa padeves ieplūdes savien..
760.00 EUR
no reviews
Krāsniņas Kratki KOZA AB S/N ar keramikas sāniem
1. Krāsniņas kurtuve korpuss un augšējais panelis izgatavots no tērauda kas īpaši piemērots darbam paaugstinātās temperatūrās. Sānu paneļi ir izgatavoti no keramikas. 2. Pagriešanas mehānisms izgatavots no čuguna un ļauj pagriezt korpusu pa  360° C (ar bloķētu pozīciju). 3. Divi deflektori (tērauda un ar Acumotte), kas palielina izplūdes gāzu ceļu. 4. Krāsniņas durvīs uzstādīts karstumizturīgas keramikas stikls, kurš iztur temperatūru līdz 800 ° C. 5. Krāsniņā ir iebūvē..
799.00 EUR
no reviews
Krāsniņas Kratki KOZA VEGA 150 tērauda
1.Krāsniņas kurtuve izgatavota no leģēta katlu tērauda tērauda, kas īpaši piemērots darbam paaugstinātās temperatūrās.   2. Krāsniņas durvīs uzstādīti karstumizturīgi keramikas stikli, kuri iztur temperatūru līdz 800oC   3. Degšanas regulāciju veic ar vienu kontrolieri zem krāsns durvīm, kas atvieglo regulācijas procesu.   4. Krāsniņas sadegšanas kamerā ir trīskārša gaisa sadedzināšnas sistēma:     - Primārā gaisu padod ..
540.00 EUR
no reviews
Krāsniņas Maximus 18,5 kW
Krāsniņas Maximus ģenerē 18,5kW jaudu, kas spēj uzsildīt telpas platības līdz 145m2. Krāsniņas ir ļoti kompaktas un ar augstu veiktspēju. Krāsniņās var dedzināt multi-degvielu: Ar Krāsniņu Maximus jūs droši varat dedzinat ne tikai malku, bet arī standarta ogles, brūnogles tīrradni, briketes, velēnu vai kūdru.  Atbilst ES kvalitātes standartiem: Krāsniņa Maximus ir CE apstiprināta. Tā atbilst EN 13240 Eiropas standartiem, kas atbild par krāsniņu drošību un efek..
1,100.00 EUR
no reviews
Krāsniņas Flame 7
Krāsniņas Flame 7 izgatavotas no ausgtvērtīga 200 klases čuguna, kurš ir paredzēts krāsniņas darbībai augstās temperatūrās.  Krāsniņas minimālais sieniņu biezums ir 8mm.  Flame 7 krāsniņas ir domātas intensīvai darbībai, kā arī pamata apkurei.  Krāsniņas ar CE sertifikātu. Krāsniņas garantija laiks ir 5 gadi.  Krāšniņas šņore ir piesātināta ar grafītu, kas nodrošina izcilu hermētiskumu.  Krāsniņas durvju stikla ka..
290.00 EUR
no reviews
Krāsniņas Kratki KOZA AB S/NO
1. Krāsniņas kurtuve korpuss un augšējais panelis izgatavots no tērauda kas īpaši piemērots darbam paaugstinātās temperatūrās.  2. Pagriešanas mehānisms izgatavots no čuguna un ļauj pagriezt korpusu pa  360° C (ar bloķētu pozīciju). 3. Divi deflektori (tērauda un ar Acumotte), kas palielina izplūdes gāzu ceļu. 4. Krāsniņas durvīs uzstādīts karstumizturīgas keramikas stikls, kurš iztur temperatūru līdz 800 ° C. 5. Krāsniņā ir iebūvēts āra gaisa padeves ieplūdes savien..
900.00 EUR
no reviews
Krāsniņas Flame 8
Krāsniņas Flame 8 izgatavotas no augstvērtīga 200 klases čuguna, kurš ir paredzēts krāsniņas darbībai augstās temperatūrās.  Krāsniņas Flame 8 ir izcils risinājums ja ir nepieciešama optimāla jauda, kā arī maksimālas kvalitātes un aristokrātiska dizaina apvienojums. Krāsniņas minimālais sieniņu biezums ir 8mm.  Flame 8 krāsniņas ir domātas intensīvai darbībai, kā arī pamata apkurei. Krāsniņas ar CE sertifikātu. Krāsniņas garantija laiks ir 5 ga..
550.00 EUR
no reviews
Krāsniņas Flame Koza AB 8kW
Krāsniņas Flame Koza AB izgatavotas no augstvērtīga 200 klases čuguna, kurš ir paredzēts krāsniņas darbībai augstās temperatūrās.  Krāsniņas Flame Koza AB ir izcils risinājums ja ir nepieciešama optimāla jauda, kā arī maksimālas kvalitātes un mūsdienīga dizaina apvienojums. Krāsniņas minimālais sieniņu biezums ir 8mm.  Flame Koza krāsniņas ir domātas intensīvai darbībai, kā arī pamata apkurei. Krāsniņas ar CE sertifikātu. Krāsniņas garantija la..
830.00 EUR
no reviews
Krāsniņas Gabriel
Krāsniņas gabriel ir ražotas no augstvērtīga čuguna  Krāsniņa Gabriel ir ieguvusi labu reputāciju Somu patērētāju vidū  Iespējams izmanot kā kurināmo gan malku gan briketes CE sertifikāts  Krāsiņas ir aprīkotas ar sistēmu " tīrs stikls " , kas neļauj aizkvēpt stiklam Garantija 2 gadi Dūmvada pieslēgums gan no augšas gan no aizmugures ..
360.00 EUR
no reviews
Krāsniņas Kratki KOZA AB S/N stikla fasāde
1. Krāsniņas kurtuve korpuss un augšējais panelis izgatavots no tērauda kas īpaši piemērots darbam paaugstinātās temperatūrās.  2. Pagriešanas mehānisms izgatavots no čuguna un ļauj pagriezt korpusu pa  360° C (ar bloķētu pozīciju). 3. Divi deflektori (tērauda un ar Acumotte), kas palielina izplūdes gāzu ceļu. 4. Krāsniņas durvīs uzstādīts karstumizturīgas keramikas stikls, kurš iztur temperatūru līdz 800 ° C. 5. Krāsniņā ir iebūvēts āra gaisa padeves iep..
1,060.00 EUR
no reviews
Izstrādāts Dare
Emera © 2018