Īpašie piedāvājumi
Krāsniņas Flame 7
290.00 EUR 250.00 EUR

Centrālapkures

Rādīt:
Centrālapkures krāsniņas Olymberyl 10 kW
Centrālapkures krāsniņas OLYMBERYL ir lielisks risinājums, ja ir nepieciešama optimāla jauda, maksimālā kvalitāte un aristokrātisks dizains. Centrālakures krāsniņas Olymberyl Jūs ne tikai sildīs un priecēs ar iespēju vērot liesmu spēli, bet arī veiks Jums nepieciešamo apsildi un ūdens uzkarsēšanas funkcijas. Krasniņām ir iebūvēts karstā ūdens boileris, kurš gādās par karstā ūdens sildīšanu un līdz pat sešu radiatoru pieslēgšanas iespēju, kura nodrošinās plašu apsildāmo telpu lie..
630.00 EUR 599.00 EUR
no reviews
Centrālapkures krāsniņas Olymberyl 21 kW
Centrālapkures krāsniņas OLYMBERYL ir lielisks risinājums, ja ir nepieciešama optimāla jauda, maksimālā kvalitāte un aristokrātisks dizains. Centrālakures krāsniņas Olymberyl Jūs ne tikai sildīs un priecēs ar iespēju vērot liesmu spēli, bet arī veiks Jums nepieciešamo apsildi un ūdens uzkarsēšanas funkcijas. Krāsniņas ir ar iebūvētu karstā ūdens boileri, kurš gādās par karstā ūdens sildīšanu un līdz pat sešu radiatoru pieslēgšanas iespēju, kura nodrošinās plašu apsildāmo telpu l..
999.00 EUR 950.00 EUR
no reviews
Romotop krāsniņas Romotop Riano 02 W centrālapkurei
Romotop krāsniņas Romotop Riano 02 W centrālapkurei Moderna dizaina krāsniņa. Lielas sadegšanas kameras durtiņas, kas ļauj vērot uguns liesmu spēles, gluži kā plazmas TV ekrānā. Iespēja pieslēgt dūmvadu no augšas vai aizmugures. Centralizēta gaisa padeve. Sekundārā gaisa ieplūde, kas nodrošina "tīrā stikla" efektu, neļaujot veidoties kvēpu nosēdumiem uz stikla. Tehniskie parametri Jauda ūdenim ( kw ) 9 ..
1,999.00 EUR
no reviews
Romotop krāsniņas Romotop Riano 03 W centrālapkurei
Romotop krāsniņas Romotop Riano 03 W centrālapkurei Moderna dizaina krāsniņa. Lielas sadegšanas kameras durtiņas, kas ļauj vērot uguns liesmu spēles, gluži kā plazmas TV ekrānā. Iespēja pieslēgt dūmvadu no augšas vai aizmugures. Centralizēta gaisa padeve. Sekundārā gaisa ieplūde, kas nodrošina "tīrā stikla" efektu, neļaujot veidoties kvēpu nosēdumiem uz stikla. Tehniskie parametri Jauda ūdenim ( kw ) 9 ..
1,999.00 EUR
no reviews
Romotop krāsniņas Romotop TALA 10 ar centrālapkuri
Romotop krāsniņas Romotop TALA 10 ar centrālapkuri Krāsniņas TALA 10 izgatavotas no lokšņu metāla, kam pateicoties ātri uzkarst un ātri atdod siltumu telpā.  Krāsniņas pieslēgums atbalsta dūmvadu pievienošanu gan no augšas, gan no aizmugures. Centralizēta gaisa padeve. Sekundārā gaisa ieplūde, kas nodrošina "tīrā stikla" efektu, neļaujot veidoties kvēpu nosēdumiem uz stikla. Krāsniņas korpusa krāsas: ..
1,070.00 EUR
no reviews
Romotop krāsniņas Romotop TALA 11 keramika ar centrālapkuri
Moderna dizaina, ovālas formas krāsniņas TALA 11 modelis ar metāla un keramikas apdari. Krāsniņas risinājums ir lielisks tiem, kas izvēlas vienkāršas, elegantas formas. Pateicoties krāsniņas metāla apdarei, tā ātri uzkarst un tikpat ātri atdod siltumu telpā. Krāsniņas modelis aprīkots ar rotējošo mehānismu, kas ļauj mainīt krāsniņas pozīciju Jums vēlamajā virzienā, lai vērotu uguns burvību no jebkura skata leņķa. Krāsniņas kurtuves durtiņas aprīkotas ar tehniski un ..
1,495.00 EUR
no reviews
Romotop krāsniņas Romotop Riano 01 W centrālapkurei
Romotop krāsniņas Romotop Riano 01 W centrālapkurei Moderna dizaina krāsniņa. Lielas sadegšanas kameras durtiņas, kas ļauj vērot uguns liesmu spēles, gluži kā plazmas TV ekrānā. Iespēja pieslēgt dūmvadu no augšas vai aizmugures. Centralizēta gaisa padeve. Sekundārā gaisa ieplūde, kas nodrošina "tīrā stikla" efektu, neļaujot veidoties kvēpu nosēdumiem uz stikla. Tehniskie parametri Jauda ūdenim ( kw ) 9 ..
1,850.00 EUR
no reviews
Izstrādāts Dare
Emera © 2017